آسمانی شدنت مبارک

اولین بار که صدایش را شنیدم با خودم گفتم " پسر چه صدای آرام و زیبایی داری " نمی شناختمش . اول ترانه نامش را گفته بودند " مرتضی پاشایی " . مدتی بعد گوگل کردم تا تصویرش را ببینم . اولین بار که دیدمش گفتم " چه بینی استخوانی و کشیده ای . چه موهای زیبایی . لبخند بزن . چهره ت با لبخند بهتر است " . کم کم با ترانه هایت خو گرفتم و چهره ت مانند صدایت هر روز زیبا و زیباتر شد .

شنیدم که بیمار شدی . دلم هری ریخت وقتی این تصویرت را دیدم .

گفتم تو فقط بخوان . تو فقط بمان . حتی با ان بینی کشیده و استخوانی . حتی با آن جسم نحیف . تو دلم جا خوش کردی . ترانه هایت را بی نهایت دوست داشتم .

تا وقتی شد شب اجرایت . تو را با آن کلاه بر روی استیج عاشق دیدم . تو عاشق خوانندگی ... تو عاشق هوادارانت بودی . به خدا گفتم خدایی کن . او را از ما نگیر . ما به این صدا ، به این نگاه دل داده ایم . نباشد کار دل ما چه میشود . نشد .... چهار روز است که دیگر در هوای ما نفس نمی کشی . خسته تر از آن بودی که باز این همه ظلم قلبهای سنگ دل را تاب بیاوری . تو پر گشودی و رها شدی . اینجا ولی زمین بی تو سرد و تاریک است مرتضا . اینجا مردمانش فخر می فروشن به اینکه تو را نمیشناختند . اینجا اگر بگویم تو را می شناسم مرا موج سوار می خوانند . من ولی میگویم ! تو همانی هستی که بر دلها رسوخ کردی . دلهای ما را با صدایت ! با مهربانیت مجذوب خود کردی .

حیفم می آید که دیگر ترانه ی جدیدی از تو نخواهم شنید ولی برای دل من همان تعداد که به یادگار گذاشتی تا همیشه کافیست .

پسر ِ محجوب ! آسمانی شدنت مبارک .

لعنت به این 23 آبان ماه که ترا از ما گرفت .

/ 4 نظر / 35 بازدید
مهسا

روحش شاد ..

کاراته���نيوز

سلام... خوبي؟.. راستشو بخواي داشتم بين صفحات وب گشت ميزدم که به وبلاگ تو برخوردم... واقعا وبلاگ قشنگ و جذابي داري مطالبشم عاليه... ميخواستم اگه موافق باشي، با سايت من تبادل لينک کني.. البته ميگم.. اگر موافقي... اگه نظرت مثبت بود، به آدرس سايت من مراجعه کن و به من اطلاع بده تا من هم تو رو با نام دلخواهت تو سايتم درج کنم... البته اگه بنر هم داري، ميتوني آدرسش رو به علاوه آدرس وب خودت برام بفرستي تا بلينکمش.. منتظرتما، منو قال نذاري [شوخي]

ستایش

چرا دیگه نمی نویسین؟[نگران]

ندا

باخوندن مطالبت هم حشری شدم هم واقعا قلبم تیرکشیدچون خودمم حال تورودارم